28 Aralık 2014 Pazar

Huzursuzluk mu?

Beni huzursuz, mutsuz eden şey üzerine o kadar çok düşünüyorum ki; bulduğum yanıtlar da öte yandan ayrıca huzursuz ediyor. Düşüncelerim çoğunuz için korkutucu gelebilir, sağlıklı değiller ben de farkındayım. Hissettiklerimi artık yazamıyor oluşum da sıkıntımı körükleyen şeyler arasında.
Yine konudan uzaklaşır oldum, diyeceğim o ki, bulduğum yanıtlar arasında en masumu sanırım düzensizlik. Evet bir düzene oturtamayışım hayatımı, huzursuz ediyor beni, ne yaptığım işi benimsiyorum, ne yaşadığım şehri, ne yaptıklarımı ne de yapamadıklarımı. Hep birşeyler eksik, farkındayım bunun. Herşeyden öte yaşadığımız şehirlerin kaosu, karmaşıklığı, gürültüsü, insanı. Düşündükçe çıldırmamak içten bile değil. Hastalığım öyle bir hal aldı ki, sokak kaldırımlarının kırık dökük olması bile mutsuz ediyor beni. Mutsuz olmaya yer aramak değil benimkisi, bu evrende bu zamanda yaşamayı kabullenemeyişim. Kabullenebilecek gibi de durmuyorum.

Not: Bu yazı ile birlikte, ne kadar artık yazamıyor noktasına gelmiş de olsam, tumblr üzerinden yayınlamaya devam edecem. Birçok şeye olduğu gibi Blogspot'un arayüzüne de katlanamıyorum artık.
www.norkun.tumblr.com

Nevzat Orkun Çeviker

0 Haykırış :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...